Regulamin

Właścicielem sklepu jest Firma Produkcyjno-Handlowa "Aruś" znajdująca się pod adresem www.arus.pl. Firma mieści się na ul. Partyzantów w Sułkowicach koło Myślenic. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych firma "Aruś" zobowiązuje się do ochrony danych osobowych swoich Klientów i wykorzystywania ich wyłącznie w celu realizacji zamówień Klientów i informowania ich o oferowanych przez nas produktach.

Potwierdzenie zamówienia poprzez :

e-mail

Wysłany w celu potwierdzenia zamówienia e-mail powinien zawierać:
- nazwę zakupionego produktu
- wszelkie niezbędne dane odnoąnie zamawianego towaru (rozmiar, kolor, wzór, itd.)

- wszelkie niezbędne dane adresowe niezbędne do wysyłki
- wybór formy zapłaty za przesyłkę

 

 lub  formularz zamowienia

Formularz zamówienia ( do pobrania)

Adres wysylki formularza :  fpharus@op.pl

 


Dokonywanie zakupów w naszym sklepie

Warunkiem realizacji zamówienia jest złożenie zamowienia na emaila  lub wypełnienie formularza zakupu i wysłanie go na emaila fpharus@op.pl .  Realizacja zamówienia nastąpi z chwilą odebrania e-maila przez naszego pracownika. E-maile odbierane są w godzinach naszej pracy, tzn. od poniedziałku do piątku w godz. 9-17, a w sobotę od 8-14.

 

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dni roboczych, za wyjštkiem dużych hurtowych zamówień, wtedy czas realizacji wydłuża sie do 14 dni roboczych. W przypadku zapłaty za towar za pośrednictwem przelewu bankowego czas realizacji zależy od daty zaksięgowania pieniążków na naszym koncie, a nie od daty ich wpłacenia!.  W przypadku złożenia zamówienia poza dniem roboczym (sobota, niedziela, święta) czas realizacji liczony jest od następującego po wolnym dniu, dniu roboczym. Jeżeli życzą sobie Państwo e-mailowego potwierdzenia wysyłki to proszę w e-mailu nas o tym powiadomić. W dniu dokonania wysyłki zostanie wysłane potwierdzenie, że paczka została wysłana.

 

Obszar sprzedaży

Sklep "Aruś" realizuje zamówienia na terenie Polski , jak również poza jej granicami.

 

Formy płatności

        Przedwpłata na konto - zapłacić przelewem na podane w e-mailu nasze konto w wysokości zamówienia oraz wraz z kosztami wysyłki. Realizacja zamówienia nastąpi z chwilą pojawienia się pieniążków na naszym koncie. Koszt przesyłki ustalany jest zgodnie z taryfą Poczty Polskiej. O wysokości opłaty za przesyłkę decyduje waga paczki. Składa się na nią ciężar zakupionych towarów, opakowanie w które są one zapakowane oraz opakowanie zbiorcze chroniące przed wszelkimi uszkodzeniami podczas transpotu.
        Za pobraniem - zapłacisz listonoszowi (w przypadku małych, lekkich paczek) lub listonosz zostawi awizo, wówczas przesyłka będzie do odebrania (zapłacenia) w odpowiednim dla Twojego miejsca zamieszkania Urzędzie Pocztowym. Przesyłki do odebrania na poczcie są zazwyczaj dużych rozmiarów

 

Sposób wysyłki

Paczki wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firma kurierską DPD i Siodemką . Po wysłaniu od Nas paczka pocztowa dociera w ciągu ok. 3 dni roboczych , przesyłka kurierska  na kolejny dzień roboczy , a paczka zagraniczna w ciągu ok 5 dni roboczych.

Koszt wysyłki kurierem na terenie polski  :

Paczka do 10 kg : opcja wpłata na konto : 25,00 zl    opcja za pobraniem : 29,00 zl

Paczka do 31 kg : opcja wpłata na konto : 31,00 zl    opcja za pobraniem : 40,00 zl

Koszt wysyłki kurierem za granice jest uzależniony od miejsca wysyłki.

 

 

2018-05-24 Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008 Aruś. Projekt i realizacja: mkteam.pl